Aplikace v mém mobilu

8.3.18

Zdravím všechny,
Ano ano, jsem to já, po sto letech konečně na blogu. V poslední době jsem se k tomu nějak nedostávala. Ale jsem tu a snad jsem úplně nevyšla ze cviku.
Rozhodla jsem se, že se s vámi podělím, jaké aplikace mám v mobilu. Tak žádný zdržování a jdeme na to!
Nebudu vám tu ukazovat klasické aplikace, který má každý, jako je facebook, messenger nebo instagram. Spíš bych chtěla ukázat ty, o kterých si myslím, že jsou zajímavé. Všechny aplikace, které zde budu zmiňovat jdou na android a jsou zdarma. Nevím, zda půjdou i na apple.

STOCARD
Tuhle aplikaci mám hodně ráda. Nahrajete si do ní všechny karty a nemusíte je mít zrovna se sebou. Dají se sem nahrát všechny karty, které mají čárový kód. Používám to často, protože ne všechny karty mám v peněžence a ne vždy mám celou peněženku se sebou.

   
CLUE
Clue využívám pořád. Aplikace je jen pro holky. Je to aplikace na zaznamenání periody. Buďme upřímné děvčata. Nebýt této aplikace, tak vůbec nevím, kdy to mám dostat. Nerada jsem si to psala do kalendáře, protože to může každý vidět. V aplikaci můžete zadat sílu periody, bolesti, spánek, stav pleti a stav vlasů. Vlastně vše, co chcete. Takže když se vás příště bude ptát doktor, kdy naposledy jste to měly a jestli byly nějaké bolesti, tak budete vědět úplně všechno ohledně vaší periody a nemusíte si nic pamatovat.

                     

SETTLE UP
Popravdě tuto aplikaci jsem ještě nevyzkoušela. Ale slouží k zaznamenávání částek, které zaplatíte za kamarády nebo kamarádi zaplatí za vás. Myslím si, že to bude skvělý na cestování, kde každý platí něco. Z vlastní zkušenosti jsem takhle na dovolené s kamrádkama byla a byl v tom hrozný maglajs. Nevěděly jsme kolik má každá dát tý druhý. Určitě aplikaci budu využívat na cestách. 

                                     

BOMBUJ
Aplikace na filmy a seriály. Když jsem někde na cestě busem nebo autem, tak si ráda zkrátím cestu filmem či seriálem. Bohužel to není offline, takže musíte být připojeni na internet. Ale i tak tuto aplikaci využívám docela často, zvlášť v práci, když mám chvíli volna.

                     

SOUNDHOUND
I tuhle aplikaci docela často využívám. Znáte to, když koukáte na film a najednou je tam krásná písnička, ale nevíte, jak se jmenuje?  Tak s touhle aplikací jí lehko najdete (Haha, to zní jako reklama). Aplikace funguje i offline. Nahrajete a uložíte a až budete připojeni na internet jen vyhledáte. 

                    

HOMESCAPE
Musí tu být i nějaká ta hra, ne? Na Homescape jsem závislá. Pořád se snažím dostávat dál a dál. Je to hra, kde vlastně opravujete hotel. Musíte postupně plnit úkoly. Plníte je tak, že sbíráte takové hvězdičky. Ty vyhráváte, když uděláte jeden level. Levly jsou něco jako Candy crush (což je taky skvělá hra a mám jí v mobilu). 

   

You Might Also Like

0 komentářů

Prohledat tento blog

Instagramujeme