Předsevzetí do roku 2018

7.1.18

   Tak zdravím i já všechny v novém roce 2018. Doufám, že jste zakončili pořádně, ale s mírou, rok 2017 a udělali za ním velkou tlustou čáru. Já tedy ano. A taky jsem si dala nějaká ta předsevzetí do nového roku. A právě o tom dnes budu psát.
   
1. Mít se ráda taková, jaká jsem
   Takové to klišé, já vím. Ale prostě žádný rok mi to nevydrželo. A určitě nejsem sama. Každej má chyby a měli bychom se naučit, jak se mít rádi i s chybami. Jenže mně to prostě nejde. Tak uvidíme, jestli tento rok bude lepší.
2. Chodit do práce s radostí
   Taky hrozně těžký. Asi pochopí jen ti, kteří pracují. I když ono to bude podobný i u chození do školy. Ale řeknu vám, že bych se s radostí vrátila do školy. Věříte mi?

3. Pít více vody
   Jak je známo, voda je pro tělo nezbytná. Pomáhá snad všemu. Lepší pleť, vlasy a hlavně lepší pocit. Začínám pít každé ráno a večer jednu sklenici vody. Ráno mě to pěkně nastartuje a hned ten den není tak unavený. A abych pravdu řekla, po těch pár dnech pravidelného pití vody, jsem zaregistrovala, že se mi trochu zlepšila pleť. Sice mi táhne na 20, ale to neznamená, že nemám nějaký ten pupínek (a že jich není málo)

4. Používat přírodní šampon na vlasy
   Tohle není úplně nové předsevzetí. Přírodní šampon používám už nějakou dobu a nemohu si stěžovat. Pro můj typ vlasů je těžký vybrat vhodný přípravek. A tak jsem zkusila 100% přírodní šampon a sedí mi. A navíc na vlasy nepatláte chemii.
5. Začít pravidelně cvičit
   Předsevzetí asi všech holek. "Od nového roku už začnu cvičit", říkáme si všechny, když sníme celý talíř cukroví. Já se svou postavou nepotřebuji nějaká cvičení na hubnutí. Jen bych potřebovala zpevnit. Ale nikdy mi to nevydrží dýl jak týden. Myslím, že začnu s lehkou jógou před spaním. Snad to tento rok vydrží aspoň 2 týdny.
6. Jíst zdravěji
   Další předsevzetí všech. Ani nemá cenu k tomu něco psát.

7. Doplňovat magnézium
  A konečně mé poslední předsevzetí do roku 2018. Když je člověk hodně ve stresu, tělo spotřebovává hořčík rychleji. Proto ho každé ráno doplňuji v podobě pilulek. Také pomáhá proti bolesti hlavy. A to že já hodně trpím bolestmi hlavy. A podporuje trávení. To je potřeba, když do sebe naházíte zbytky cukroví.
Tak jo, tohle jsou má předsevzetí do roku 2018. Nemusíte si dávat přímo předsevzetí, stačí si dát aspoň jeden malej cíl, abyste se posouvali dopředu a zlepšovali se.
Na konci už vám chci jen popřát hodně úspěchů v roce 2018 a hlavně zdraví. To je to nejdůležitější.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Většinu z tvých předsevzatých věcí se mi dařilo plnit minulým rokem poměrně úspěšně, až jsem se divila, protože jsem prokrastinátor. Ale úplně jsem otočila stravu směrem k zelenině, vláknině a bílkovinám, každý den cvičila nebo běhala nebo bruslila, pila po ránu vodu a čistila si zuby kokosovým olejem, měla jsem radost ze života a byla na sebe hrdá. A dokázala jsem tento režim držet velmi dlouho. Teprve s příchodem podzimu jsem nějak upadla... do krátkých temných dní. A proto tento rok tato předsevzetí taky opakuju, jenom s tím rozdílem, že vím, že na to mám. Každý, kdo bude chtít, na to má! Tak si nedávej plány "snad to vydržím alespoň dva týdny" ale věř, že když budeš chtít, dokážeš to každý den po několik měsíců! :) Přeju hodně štěstí na tvé cestě! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To tělo si zaslouží péči a proto si taky dávám tyto předsevzetí. Citím se jak po fyzické, tak po psychické stránce mnohem líp :). A je skvělé, že ti to vydrželo a chceš v tom pokračovat. Děkuju, veřím si a doufám, že mi to vydrží :)
   - Kateřina

   Vymazat
 2. Tak většina tvých předsevzetí by se hodila i pro mě :D stále se snažím mít se ráda, ale pořád mi na mé osobě něco vadí, hlavně moje povaha, protože mně kvůli ní lidé často odsuzují, aniž by o mně něco věděli. Magnézium a větší přísun tekutin je další věc, kterou si můžu do hlavy tlouct pořád :D ale aspoň na to pravidelné cvičení jsem se zatím dala a chystám se na přírodní šampony :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky s tím mám problém, mít se ráda. Ale hlavní je se nepřetvařovat a nedělat ze sebe někoho, kým nejsi :). Prostě buď sama sebou a pokud tě lidi tak neberou, tak si najdi jinou skupinu lidí, kteří tě takovou budou mít rádi :).
   - Kateřina

   Vymazat

Prohledat tento blog

Instagramujeme