Co je nového? Blázním ze zkouškového?

8.6.18

Ahoj všichni!
Trochu se divím, že jsem se odhodlala a a sedla si k počítači, abych napsala článek. Vedle mě na stole totiž čeká spousta papírů a desek, které mi jen připomínají blížící se zkoušky. I vypnout je ale někdy potřeba, se říká, tak to dělám právě teď, ne že by se to nějak dařilo.
Vlastně dneska nemám ani nic důležitého na srdíčku, nebo pro vás přínosného nejspíš. Chtěla jsem, abyste věděli, že poslední dobou se toho v mém životě děje neskutečně moc a nyní nemluvím jen o škole, proto se na blogu objevuje tak jeden až dva články týdně. Snažím se být aktivní alespoň na instagramu, přidávám instastories jako o život, naposledy jste se mnou mohli prožít den v Praze, kdy jsem byla na přijímačkách na Karlovce. Takže tímto prosím o strpení, než se přežene minimálně zkouškové. A doufejme, že to bude už příští týden, kdy bych chtěla dodělat poslední zkoušky a zápočty. Držte palce.

Abych ale jen neplácala, tak tady je fotka mě a přítele ze svatby, na které jsem byla minulý víkend. Byla to krásná letní svatba, obřad byl venku a počasí naštěstí vyšlo nádherně, takže všichni byli spokojení. Shánění šatů na tuto událost pro mě bylo jedno velké dobrodružství, jelikož jsem si nastavila v hlavě asi příliš mnoho požadavků, jak by měly vypadat. Nakonec jsem se naprosto zamilovala do šatů na Zootu a objednala je. Jenže co osud nechtěl, byly mi větší a vypadala jsem v nich jako přerostlá cukrová vata, takže jsem je s těžkým srdcem musela poslat zpátky. No, týden a půl před svatbou jsem už byla trohu nervózní, že stále nemám co na sebe, a tak jsem s mamkou jela na lov do Karlových Varů. Nečekala jsem žádné zázraky, měla jsem předsudky hned od začátku, ale co se nestalo. Vybrala jsem si tam tolik věcí a mezi nimi byly i tyto modrobílé krásky. Já z nich byla naprosto vedle. Proužky jsou trendy a nesmrtelné, navíc vertikální čáry zužují postavu, neotřelý střih mi okamžitě učaroval a to jak šaty seděly, mi přišlo vážně super. Třešničkou na pomyslném dortu už jsou jen kapsy.

Jak se vám šaty líbí? Chystáte se letos také na nějakou svatbu? 

Když jsem byla ve čtvrtek v Praze, kde jsem dělala přijímačky na obor, kam jsem se loni bohužel nedostala, ale opravdu bych tam chtěla, měla jsme ještě nějaký čas navíc. Rozhodla jsem se udělat si zastávku na zmrzku, protože ten den bylo fakt vedro, asi jako poslední dobou pořád no. Vyzkoušela jsem podnik Puro Gelato v Kaprově ulici na Praze 1 a mohu jen vřele doporučit. Milá obsluha, příjemné prostory, místo na sezení a jedna z nejzajímavějších a chuťově nejlepších zmrzlin, kterou jsem za poslední dobu měla. Vybrala jsem si do kournoutku 1 porci s příchutí dračího ovoce, zaplatila rovných 50 Kč a už si to vesele štrádovala fotit tuhle dokonalost. No podívejte se sami, copak byste odolali?

Kam chodíte nejraději na zmrzlinu? Jaká je vaše oblíbená příchuť?

Jinak to u mě v pokoji poslední dobou vypadá jako po výbuchu. Všude jsou papíry a desky a učebnice a barevné lepicí papírky a propisky a neořezané tužky a svítivé zvýrazňovače. Zkouškové je zlo, trvám na tom. A opravdu je pro mě mnohem horší letní zkouškové období, jelikož v zimě se vám stejně ven moc nechce a počasí většinou také není nic, co by člověka lákalo. Zatímco nyní jsou samé akce a kamarádi chtějí chodit ven a přítel by vás najednou nejraději vzal na dovolenou do Chorvatska a tak dále a tak dále. No, co si budeme povídat. Už se opravdu těším, až to bude za mnou a fakt doufám, že to bude co nejdřív. Samozřejmě držím palečky vám všem, abyste úspěšně zakončili ať už střední školu nebo třeba právě semestr na vysoké. 

Jak se máte vy? Máte rádi léto nebo jako já upřednostňujete jiné roční období?

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Léto je fajn, ale nejraději ho mám, když nesvítí sluníčko příliš :D a není přes 25 stupňů (to už je pro mě max :D).
    Krásné fotky, ty šaty nakonec byly super volba!! Moc ti sluší :)
    A v Puro jsem nedávno byla zrovna, taky jsem měla dračí ovoce jako jeden z kopečků :) Mňam!!
    Lola-J.cz

    OdpovědětVymazat

Prohledat tento blog

Instagramujeme