Oblíbené filmy

13.6.18

Ahoj,
rozhodla jsem se vám napsat článek o mých oblíbených filmech. Doufám, že se vám článek bude líbit a načerpáte i nějakou inspiraci.


1. Panna nebo orel
Snad můj nejoblíbenější film. Na tenhle film můžu koukat stokrát a neomrzí mě. Hlavní hrdinkou je Olivia, která se stane obětí školních drbů. Na záchodech vypráví své nejlepší kamarádce, jak se vyspala s vysokoškolákem, což není pravda. Bohužel to uslyší její spolužačka a obří drb je na světě. Místo aby popírala tento drb, ještě ho začne přiživovat a na škole se mluví jen o její promiskuitě.
Pro mě vtipná a oddechová komedie. Na tenhle film koukám, když se nudím. 
Hodnocení: 8/10

2. Deset důvodů, proč tě nenávidím
Další srdcovka. Film starý skoro stejně jako já a stejně ho miluji. Hlavními hrdinkami jsou sestry Stratfordovy. Jsou úplně odlišné. Bianca je křehká tatínkova holčička a Kat má pověst dračice. Kvůli přísným pravidlům, která stanovil jejich otec, nesmí Bianca radit, dokud nebude randit i Kat. Ale Kat rozhodně nemá náladu na chlapce. A ani žádný chlapec si netroufne randit s takovou dračicí. Dokud se nenajde někdo stejně šílený jako je ona. A v tuto chvíli na scénu přichází Patrick Verona, kterého hraje Heath Ledger. No neříkejte, že ho taky nezbožňujete. 
Romantická komedie opět na oddych. Taky jsem tenhle film viděla minlionkrát.
Hodnocení 10/10

3. Step up 1, 2, 3D
Taneční film. Tyhle filmy miluji. Hlavní hrdina Tyler nastupuje na uměleckou školu. Bohužel ne jako student, ale jako školník. Jeho trest za špatné chování. Jeho vášní je tanec. A náhodou uklízí v tanečním sálu, kde tancuje prima balerína Nora. Její partner na tancování si zranil nohu a ona hledá nového partnera na soutěž. Nikdo není dostačující a proto se chopí příležitosti Tyler. Je pouze záskok, aby mohla Nora než se její partner vrátí.dál vám prozrazovat nebudu. 
Zkrátka celý film je napěchovaný tancem, hudbou a láskou. Opět filmy, které jsem viděla několikrát a klidně se na ně podívám znova. Nikdy neomrzí. A roli Tylera hraje Chaning Tatum.
Hodnocení: 8/10

4. The DUFF
Komedie odehrávající se na střední škole. Hlavní hrdinkou je Bianca, která na škole není moc oblíbená. Zato její dvě nejlepší kamarádky, Jess a Caitlin, jsou školní hvězdy. Blíží se párty a vzápětí školní ples. Její nejlepší kamarádky se jí snaží někoho dohodit, ale Bianci srdce patří jen jednomu klukovi- Toby Tuckerovi. V den párty Bianca potkává svého přítele z dětství a zároveň i souseda- Weslyho, který jí označí za DUFFku. Tenhle název Bianca vůbec nezná a proto jí to vysvětluje- Designated Ugly Fat Friend. Bianca to popírá a naštve se na Weslyho, že jí označil za ošklivou a tlustou. Časem si toho začne všímat a konečně si přizná, že je DUFFka. Žádá proto Weslyho,aby jí pomohl získat Tobyho, výměnou za doučování z chemie, ze které Wesly propadá. 
Líbí se mi, že celý film vypráví sama Bianca.
Hodnocení: 7/10

5. Modlitby za Bobbyho
Film natočený podle skutečné události. Hlavním hrdinou je Bobby, který se své rodině svěří, že je gay. Jeho rodina je silně věřící a tak se snaží Bobbyho "vyléčit". Jeho matka se na něj není schopná ani podívat a proto se dostěhuje ke své tetě. Jenže Bobby nezvládá nátlak od jeho matky a spáchá sebevraždu. Bobbyho matka si časem začíná uvědomovat, že nejsou jediná rodina, která měla takové problémy. Začne navštěvovat různé náboženské spolky, které konzultují tyto dramatické životní příběhy.
Miluji tenhle film. Bohužel je smutný a vždycky, když na něj koukám, tak brečím. I když vím, co přijde, stejně bulím jak želva. Nádherný film s nádherným příběhem.
Hodnocení: 10/10
Tak to jsou všechny moje oblíbené filmy. Je jich víc, ale tohle jsou opravdu moje srdcovky, na které můžu koukat kolikrát chci a stejně mě neomrzí. Doufám, že se vám článek líbil a do komentářů mi napište vaše oblíbené filmy. Ráda nasbírám inspiraci.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Poslední dva filmy neznám, ale popis i hodnocení vypadá dobře, tak snad na to brzo mrknu, už nemám žádnou novou inspiraci. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou to filmy pro mládež, něco jako knihy youngadult. Je to skvělý na odreagování po těžkým a náročným dni :) Často si je pouštím, když nemám na co jiného koukat. A Prayers for Bobby je nádhernej film a nezůstane oko suché. Určitě doporučuji :)

   Vymazat
 2. Moc pěkný článek, The Duff mám taky ráda a Deset důvodů proč tě nenávidím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za hezký kometář, jsem ráda, že se článek líbí :). Deset důvodu proč tě nenávidím je prostě srdcovka. Přesně jak jsem psala v článku, klidně se na něj můžu podívat stokrát a neomrzí.

   Vymazat
 3. Většinu z nich jsem viděla a asi nejraději mám Deset důvodů, proč tě nenávidím. Viděla jsem ten film asi 10x, ale vždycky se ně něj ráda mrknu znova :) Pěkně napsaný článek :)
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář :). Kdyby jen 10x, já už ani nespočítám kolikrát jsem ten film viděla. Ten film miluju.

   Vymazat

Prohledat tento blog

Instagramujeme